Јакна Soft Touch

1,990 ден

Јакна која е супер мека на допир, личи делумно како џемперче но е подебела. Изработена целосно од плишан материјал кои освојува на прв допир, а сите убавини може да ги видат само нашите кутриња штом ја облечат оваа премека јакна. За во ладните зимски денови додадено е и капуљача.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,