Јакна Teddy

3,100 ден3,300 ден

Јакна од зимската колекција на М&P од колекцијата специјално наменета за мала и средна раса на кучиња. Горниот дел е од плишан материјал во форма на дијамант која изгледа елегантно и штити од ветер. Со спортска крагња, оваа јакничка лесно се вклопува во секојдневниот стил на Вашите прошетки. Со две џепчиња  од страните во налик на дуксерче.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во сребрена боја.  Со плус нитни во случај ако се изгубат. На грбот има мал патент за отвор за да се протне градник или поводник. Материјалот е високо издржлив и не пропушта вода.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,