Ќебе зимско Cub бејби зелено

2,900 ден

Супер меко и топло ќебенце од избрани материјали за најмалите кутриња или пак за оние кои навистина го сакаат комфорот и удобноста низ целата зима. Од едната страна се од препознатливиот плишан материјал од CUB колекцијата со познатите бејби розева или бејби зелена боја.

Ќебенце кое и ние со сигурност ќе го обожаваме!

Димензии: 120 х 85 см

Категорија: , Ознаки: , , , ,