Ќебе и подлога Hooge плаво/сиво

4.250 ден

Лесно како пердув, освежувачко на лето и пријатно на зимо, HOOGE ќебето за миленици е соодветно за секое време и место. Со модерен начин на шиење, полнењето внатре останува каде што е, па така секогаш ќе биде удобно колку и да го користите. Многу кучиња сакаат да бидат свиткани или под ќебе додека се одмараат во текот на денот, може да пробаш и за твоето куче! Само сврти го кучето на другата страна и ќе добиеш нова контрасна боја за да се вклопи во ентериерот или местото на спиење. Со мало шиено HUNTER лого кое изгледа баш елегнтно.

Предноста на ова ќебе е што може да го носиш секаде- во кола, во транспортер, на одмор во хотелска соба- опциите се безброј!

Може да се пере во машина на 30 °C.

Димензии: 120 x 80 cm

Категорија: , Ознаки: , , , ,