Ќебе Esma црно

520 ден

Меко плишано ќебе за миленици со дизајн на шепи. Совршено за кафез, кревтчиња или за едноставно уживање на софа. Изработено од мек полиестер и волна. Заштитува од прашина и влакна.

Може да се пере во машина до 40°C

Димензии: 70 x 100 см

Категорија: , Ознаки: , , , ,