Ќофтенца со елен и ловечко месо

330 ден 300 ден

Вкусна и нутритивна грицка за твоите сакани кученца со избран состав со елен и ловечко месо. Направени со рецепт кој не содржи житарки, што значи дека се идеални за награда при дресура или пак едноставно од љубов.

400gr

Категорија: Ознаки: , , ,