Џемпер Alister тегет

3,600 ден4,200 ден

Мек џемпер за кучиња од високо квалитетен материјал кој штити од ладно. Мека плетка која изгледа прекрасно и ја одржува температурата на милениците за време на зимата или есента. Со ролка и аксесоари од дрво за ептен есенски изглед. За мала или средна раса.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого од дрво. Со простор за вметнување градник или околувратник.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,