Џемпер Esther

3,900 ден4,400 ден

Мек џемпер за кучиња и мачиња  од високо квалитетен материјал кој штити од ладно, во темно тегет боја со златни крила рачно везени во златна боја. Со еластично ластиче за опавчето и висока ролка. За мала или средна раса.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во златна боја. Со простор за вметнување градник или околувратник.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,