Џемпер Evergreen

1,430 ден

Класичен модел на џемперче со прекрасна богата боја која ќе ве освои од прва! Класичните модели никогаш не излегуваат од мода, па така ова моделче само не потсетува на сите предности на класичните форми и бои. Направено од прекрасен мек материјал кој е удобен за носење дури и на свежите есенски ноќи.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,