Џемпер Lyra

3,900 ден4,500 ден

Мек џемпер за кучиња од високо квалитетен материјал кој штити од ладно. Во црна боја со титаниумски рачно шиени аксесоари со натпис “I’M THE NEW ICON”. Со еластично ластиче за опавчето и висока ролка. За мала или средна раса.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во сребрена боја. Со простор за вметнување градник или околувратник.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,