Џемпер Meow

3,000 ден3,200 ден

Мек џемпер за кучиња и мачиња од високо квалитетен материјал кој штити од ладно. Мека плетка која изгледа прекрасно и ја одржува температурата на милениците и изгледа  неодоливо! Интересен е дека мачето може да го смените од златно во црна боја па така секогаш ќе биде впечатливо. За мала или средна раса.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во златна боја.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,