Џемпер Mime

900 ден1,500 ден

Класичен модел на џемпер за есенските ноќи кое ќе ни внесе малку шаренило во ладните прошетки.

Со додадено џепче.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,