Џемпер Rabbit Hole

1,780 ден2,500 ден

Пробај да замислиш слатко кученце со слатки ушиња од зајак? Преслатко, нели?? Епа сега може и Вие така да се шетате и да го исполните денот со насмевки и убаво расположение на сите оние кои ќе Ве здогледаат. Башка ова џемперче е супер меко и удобно, како кучето да  е завиткано со меко ќебенце и плус има капуљача со ушиња.

Со додадени џепчиња.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,