Џемпер Sweet Heart

1,230 ден 861 ден

Меки џемперчиња за ладните денови! Со ролка за вратот и дозволува кожата да дише. Се пере на 30 степени.

*Точните достапни големини може да се видат само во просториите на  Луна Пет.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,