Софа Lancaster кафена

6,200 ден7,900 ден

Удобно и прекрасно- така секогаш треба да изгледаат софите на Hunter кои се во првата класа. Со овална форма, волумениозни ќошеви и пред се мак изглед кој го дава целиот тој луксузен изглед, спиеме на облаци буквално! Модерното платно налик на велвет доаѓа во суптилна мека боја во пепито шара која е мека на очи и се вклопува баш секаде. Перничето внатре има две лица и така секогаш ќе може да вметнете нов изглед во домот- дали да се вклопи целосно во остатокот на креветчето или пак да биде бело и да се даде штосен контраст. Дискретното HUNTER лого е суптилно врежано со убав дизајн. Такада кога Вашето најмило ќе скокне во неговата нова софа исто како да скокне врз меко облаче и да се спреми за новите авантури кои доаѓаат.

Секако, и оваа софа може да се пере во машина  на 30 °C со тоа што се отстрануваат внатрешните перници, само затворете го патентот

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,