Antos Gold Пилешки ленти

300 ден

Една вкусна грицка за твоето кученце. За да имаат идеален вкус овие грицки имаат вистинско пилешко во состав и идеална текстура по која кучињата “лудуваат”. Целосно без житарици, глутен и шеќери што значи дека се идеални за тренинг во секое време.

100 gr

Категорија: Ознаки: , , , ,