Antos Gold пилешки стапчиња

300 ден

Грицки со одличен вкус како што е целата колекција на Antos Gold кои се направени од вистинско пилешко месо како состојка #1. Вкусни грицки со автентичен вкус и без никакви додадени адитиви.

100 гр

Категорија: Ознаки: , , , ,