Шампон со кондиционер (2 in 1)

740 ден

Шампон и регенератор од француската линија на Biogance, со масло од бадем, мед и додадени амино киселини и витамини. Овој шампон ја негува, навлажнува кожата на кучињата и истовремено помага во расчешлувањето, дополнително е и анти-статичен.

98% органски и биолошки производ. Без парабен и pH неутрален.

Најчесто се препрарачува за раси со долго и средно крзно: Кокер Шпаниел, Кинг Чарлс, Сетер, Вести Териер, Шнауцер.

250ml

Категорија: Ознаки: , , ,