Кондиционер за сјајно крзно (Gliss Conditioner)

740 ден

Кондиционер за крзно збогатен со масло од јобоба и авокадо – кои заедно придонесуваат до сјајно и потхрането крзно, длабински регенерирано и лесно за чешлање. После шампонирање само убаво втриј го низ крзното и за неколку минути имаш потхрането крзно кое е свиленкасто и не создава тутки.

Соодветно за сите типови на крзно, како и за мали кутриња и мачиња.

98% природни и био состојки, без парабени и pH неутрално.

250ml