CORE Puppy Trainers со пилешко и моркови

320 ден

Нашите Wellness CORE грицки за тренирање за кученца од пилешко месо и моркови се најдоброто дополнување на нашата CORE сува и влажна исхрана. Природни и меки закуски кои се  направени со вкусен протеин, здрави антиоксиданси и ленено семе за поддршка на благосостојбата на вашето кученце. Тие исто така го поддржуваат развојот на мозокот и очите благодарение на гарантираните нивоа на DHA од маслото од лосос. Со идеална големина, нашите грицки за кученца се совршени за тренирање или само како здрава ужина без чувство на вина.

Соодветно за сите раси на кученца до 12 месеци.

170 gr