Flexi Comfort Grey – cord

1,000 ден1,600 ден

Новите Flexi comfort се наменети за оние кои ги сакаат промените и удобноста. Рачката за држење веќе нема да е проблем, таа сега се приспособува уникатно на секоја рака! Делумно гумирана рачка, лесно за чистење.

Достапно во 5 бои: темно плава, бејби розева, црвена, црна и бејби плава.

Водич:

XS – до максимум 8 кг  / S – до максимум 12 кг / M – до максимум 20 кг

  • Компатибилно со FLEXI Multibox и LED светло (освен XS).
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,