Flexi Style

1,600 ден

Колекцијата FLEXI STYLE може да се најде во 3 нежно пастелни бои со ергономски дизајн и елегантен изглед. Со бела лента и сребрени додатоци.

Достапно во 3 бои: бејби розева, бела и бејби тиркизна.

Водич:

S – до максимум 12 кг / M – до максимум 25 кг

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,