Gladiator Стапче со јаже

830 ден

Играчка за голема и силна раса на кучиња, Gladiator колекцијата на играчки е супер издржлива и за активните кучиња кои сакаат да влечат и тегнат.

Боцките помагаат исто така и за чистење на забите. Средината на играчката е мека за да не се оштети непцето или забите.

Димензии: 18 cm

 

 

Категорија: Ознаки: , , ,