Julius-K9 Color & Gray ремче розево

580 ден710 ден

Едноставен дизајн со весели бои за твоето милениче. Колекцијата Color&Gray ги поттикнува Вашите прошетки бидејќи брзо се суши и е многу издржливо. Компатибилно е со градниците и поводниците на истата колекција.

Достапно во 6 бои и две големини за да се најде соодветната големина за сите кучиња. Оваа колекција е произведена во Германија и се OEKO-TEX® сертифицирани.

*Во случај пластиката да попушти и да се извади, ремчето ќе се задржи на металниот круг и кучето нема да избега. Затоа овие ремчиња се едни од најбезбедните за користење.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,