KONG Extreme

750 ден2.250 ден

– Играчка која ментално го стимулира Вашето куче со тоа што ги задоволува нивните инстинктивни потреби.
– KONG Extreme е со црна гума која е специјално направена за силни вилици
– Одлично скока и се одбива што ја прави супер играчка
– Може да се наполни со кекси, паста и да се замрзне за на лето
– Препорачана низ цел свет од ветеринари, тренери и сопственици
– Изработено од природна гума
– Изработено во USA
Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: ,