KONG Goodie Bone

700 ден990 ден

  • Издржлива природна гума како останатите KONG Classic играчки
  • Со патентиран Goodie Gripper™ простор за грицки за подолга занимација за кучето
  • Goodie Gripper™ се додадени на двата краеви на коската
  • Изработена во USA
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,