KONG Knots Twists

1,250 ден

  • Забавна играчка со стимулирачки микс од материјали
  • Долг плетен врат од платнено јаже
  • При игра помага за масажа на непцата и чистење на забите
  • Екстра меко плишано тело

Димензии: 32цм

Категорија: Ознаки: , , ,