KONG Naturals Катнип

740 ден

KONG Naturals Premium North American Catnip кој е од 100% природно потекло, спакуван во кутија во која секогаш останува свеж! Сигурни сме дека ќе го обожавате ова практично пакување кое секогаш ќе Ви биде при рака, спремно да ги освежи играчките на твоето маче. Само напрскај го на омилените играчки, гребалка и додај малку среќа во секојдневните предмети на твоето маче.

  • Неодолив и неверојатно привлечен KONG Premium North American Catnip сега во премиум пакување за постојана свежина
  • Од 100% природен катнип кој додава 100% забава и возбуда во играчките на мачето
  • KONG Premium North American Catnip е свежо селектиран и преработен за максимален квалитет
  • Наменет за смирување при стресни ситуации
  • Со додадена играчка

Пакување: 55гр

Категорија: Ознаки: , ,