KONG Senior

740 ден

  • Нежна играчка и удобна кон забите на постарите миленици додека уживаат во гризањето
  • KONG Senior гумата е специјализирана за кучиња кои се повозрасни и имаат потреба за играње
  • Супер идеа е да додадете грицки, паста или путер од кикирики
  • Препорачано од светски Ветеринари, тренери и сопственици на кучиња
  • Изработени од природна гума
  • Made in the USA. Globally Sourced Materials
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,