KONG Squeezz Crackle Ball

730 ден

  • Фрли го или згмечи го за да крцка
  • Супер за активна игра
  • Соодветно за внатрешни и надворешни услови
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,