Long Coat Cat

640 ден

Шампонот за долго крзно е збогатен со масло од јобоба и авокадо за интензивна и длабока хидратација и нежно отплеткување на крзното. Специјално балансираната pH вредност нежно ја чисти длаката, го храни влакното и помага во рененерирање на крзното. Резултатот е сјајно и меко крзно.

Без парабен, pH неутрално со 98% органски и природни состојки.

150мл

Категорија: Ознаки: , , ,