Maui Vario плаво

850 ден1,100 ден

Инспирирани од шарената природа во Хаваи, Maui околувратниците се направени од инспирација од длабокиот океан, плажите, вулканите и прекрасните цветови. Изработени од многу лесен материјал кој е мек и лесен, вашето милениче нема воопшто да почувствува дека има ремче на него. Штом еднаш го наместите ремчето, потоа многу лесно ќе може постојано да го ставите околу вратот. Идеални за активни кучиња, за оние кои сакаат да се бањаат, пливаат или валкаат.

Ремчето соодветно пасува и со Maui Vario поводникот кој го има во истите 5 впечатливи бои.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,