Odour control

740 ден

Шампон кој помага во отстранувањето на непријатните мириси кај кучињата. Специјално формулиран со есенцијални масла од рузмарин и шишарки, со дополнително додадени биотехнолошки активни состојќи кои помагаат во оттргнување на лоши и непријатни мириси од разни причини. Длабински ја чисти кожата и крзното и со тоа се спречува појавување на било какви мириси. Соодветно за кутриња.

Без парабен, pH неутрално со 98% органски и природни состојки.

Категорија: Ознаки: , , ,