O’LED ремче

568 ден583 ден

O’LED ремче за кучиња за максимална безбедност во текот на ноќните прошетки.  Видливо до 500 метра и е водо-отпорно. Li-on батерија која се полни преку USB на компјутер и должина која се приспособува индивидуално. Може да се носи и како обично ремче.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,