Pet’s Party Играчка Роденденска коска

440 ден

Секој роденден на нашите миленици е посебен и затоа сме тука заедно да го прославиме! Затоа е оваа неодолива роденденска колекција за сите да знаат дека пораснале за уште една година <3

Мека плишана коска која твоето куче ќе ја обожава! Или пак може да е и прекрасен поклон ако си ти поканет на роденден на миленици, така ќе ја донесеш целата забава со тебе.

Димензии: 22 цм

За останатите производи од колекцијата, погледни ги сите производи на Pet’s Party!

 

Категорија: Ознаки: , , ,