Pet’s Party Тениско топче

150 ден

Секој роденден на нашите миленици е посебен и затоа сме тука заедно да го прославиме! Затоа е оваа неодолива роденденска колекција за сите да знаат дека пораснале за уште една година <3

Супер интересна играчка за миленици, топче на кое сите ќе може да им кажете кој денеска слави роденден! Достапна во три бои, која највеќе ти се допаѓа? (6 cm)

За останатите производи од колекцијата, погледни ги сите производи на Pet’s Party!

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,