Sevilla Vario Plus – плаво

615 ден

Околувратник со светли бои, Sevilla Vario е колекција за сите раси кои сакаат комбијација од класичниот и модерниот стил. Со мека кожа внатре и мека обвивка со светли бои, овие ремчиња прилегаат на секоја раса со младешки дух. Лесни за подесување и многу издржливи. Едни од класичните модели од квалитетот на Hunter.

Компатибилни со поводникот Sevilla кој го има со истите бои и дизајн.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,