Rolls стапчиња со говедско

200 ден

Нашите Rolls со говедско месо ќе им доловат на нашите кучиња силен, моќен и интензивен вкус во секое залче. Твоето куче ги обожава овие меки и сочни закуски во било кој период од денот. Подари му едно месно стапче бидејки заслужило!

20 ленти во пакување

 

Категорија: Ознаки: , , , ,