Rolls стапчиња со пилешко

160 ден

Награди го твоето куче со грицка која е мека и богата со нутриенти како што се омилените Rolls со пилешко месо. Овие грицки немаат шеќери и се одлични за да ги понесеш на Вашите дневни авантури! Омилени на сите кучиња 🙂

20 ленти во пакување.

 

Категорија: , Ознаки: , , , ,