Rolls стапчиња со телешко

200 ден

Меки и вкусни, запознај ги нашите Rolls кои како прва состојка имаат месо, а текстурата е мека што ги прави совршени закуски за било која причина. Нежни и чувствителни кон забите и непцата бидејки се лесни за џвакање и секогаш твоето куче ќе бара повеќе!

20 ленти во пакување.

Категорија: Ознаки: , , , ,