TRP Дентал топка со јаже

720 ден

Одлична дентална играчка со различни текстури, помага во масирање на непцата и чистење на забниот каменец. Може да си играат или пак да ја гризаат, претставува здрава играчка која има добро дејство врз забите.

Со мирис на пеперминт.

Категорија: Ознаки: , , , ,