Wellness CORE Small Breed Adult Ocean

720 ден3,600 ден

Нашиот Wellness CORE мала раса за возрасни е дизајниран да ja поддржи здрава кожа и сјајно крзно со омега-3 масни киселини од лосос.  Без житарки и богат со протеини, нашиот Wellness CORE Small Breed Adult Ocean содржи свеж лосос како #1 состојка. Природен рецепт со висококвалитетни месни протеини, заедно со уникатна мешавина од здрав зеленчук и суперхрана, оставајќи ги филерите и житарките.
Wellness CORE Small Breed Adult Ocean е рецепт без живина и е совршен за кучиња на кои им треба друг извор на протеини или за чувствителни миленичиња кои не можат да јадат состојки од живина.
CORE е храна која е исто така соодветна и за оние кучиња кои се пребирливи во однос на својата храна бидејќи идеално се комбинира со влажна храна па затоа храната никогаш нема да може да му е здодевна!

За повеќе информации: https://wellnesscore.eu/en-uk/product/wellness-core-small-breed-adult-ocean-salmon-with-tuna-5-kg/

Соодветна за кучиња од 1кг до 10кг.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , , , , ,