Бандана за миленици Iona сива

400 ден550 ден

Мека бандана за миленици  која се врзува за вратот. Направена од мек платнен материјал кој не држи топло и е супер аксесоар.

Во две големини.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , , ,