Безбедносна мрежа за тераса Sekura

2,100 ден3,600 ден

Со еластичната мрежа на Flamingo сега може да ја заштитите вашата тераса, балкон, прозор или било кој отворен простор. Изработена од јаже со силно јадро  и стабилна. Ако дадените димензии не Ви одговараат, може да ја подесите или скратите според потребните димензии.

Во пакувањето има јаже еластично и куки за прицврстување.

Во 4 различни димензии.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , , ,