Бејби лате кекси

213 ден425 ден

Кекси за мали кутриња со вкус на лате кои ќе ги поттикнат да ги научат сите команди во најбрзо време! Исто ги обожаваат и возрасните поради слаткиот вкус на овошје и млеко.
Цврстина: лесна. Не е тврда закуска и се препорачува за сениор кучиња или за оние кои сакаат меки закуски.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,