Градник + поводник Serwan Kitten

600 ден

Сет градник и поводник за мали мачиња кој е лесен за облекување и практичен.

Димензии: врат: 16-25 цм / гради: 21-35цм

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , ,