Градник + поводник Ziggi Kitten

350 ден

Сет градник и поводник за мали мачиња кој е лесен за облекување и практичен.

Димензии: врат: 15-22 цм / гради: 20-30цм

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,