Градник London Comfort сиво

500 ден960 ден

Различни, разнобојни, впечатливи- тоа се истите квалитети на главниот град на Велика Британија и затоа ние истите ги применивме на London колекцијата.

London Comfort е буквално најмекиот градник кој некогаш сте го виделе! Основата е исполнета со мек материјал, се подесува на две места  и се заклучува за максимална безбедност. Секогаш ние гледаме да ја ставиме безбедноста на прво место, со тоа не смее да има пропусти.

Изработени од полиестер кој истовремено е мек и флексибилен, но доволно безбеден и за големите силни раси, без разлика што изгледа меко и удобно. И секако, одличен е за чистење и не ја губи формата. Сега веќе на секоја прошетка кучињата ќе носат шаренило од бои и ќе ни го разубават животот, па нели е тоа прекрасно? Секоја боја е моќна и забележителна и секако може слободно да ги комбинирате со останатите бои на London колекцијата. Што е најдобро во сето ова? Па неверојатните цени секако!

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,