Градник Neopren Vario Quick – портокалово

950 ден

Овие градници се направени од неопрен – вид на најлон кој е многу лесен за чистење што значи дека е супер за оние кучиња кои сакаат да прават бељи! Еден од најлесните градници за облекување и идеален речиси за сите раси на кучиња. Само го облекувате, закопчувате и сте спремни за шетање!  Прерамките на градите и стомачето се лесни да се приспособат и за да бидат точни на секоја раса. Исто така има меко обложување на прерамките за да биде супер мек и удобен и за најмалите. Што и да се слуши за време на Вашата прошетка, одма може да го исчистите бидејќи неопрен материјалот не пропушта вода. Дури и најголемите флеки се вадат за секунда!

Овие градници може да се комбинираат со речиси сите Hunter поводници.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,