Гребалка Brownie 3

18.900 ден

Гребалка за мачиња која е идеална за оние кои сакаат авантури! Гребалка која има повеќе места за спиење, удобна куќичка како и тунел!

Направена од многу мек плишан материјал.

Димензии: 116 x 69 x 127 цм

Категорија: Ознаки: , ,